Terugblik Pensioen3daagse: HPF op de werkvloer en webinars

18 november 2024 | Nieuws

We blikken terug op drie dagen met mooie gesprekken en informatieve webinars waarin we de in totaal 341 live kijkers hebben meegenomen in de overstap naar de nieuwe pensioenregeling. We hebben gemerkt dat pensioen niet voor iedereen een onderwerp is dat speelt, maar als we met collega’s in gesprek gaan, komen er toch vragen naar boven. Onder andere over partnerpensioen, de keuze om pensioenen samen te voegen en de nieuwe pensioenregeling. Wil je meer weten over de nieuwe pensioenregeling, kijk dan hieronder een van de webinars terug.

Goed om te weten is dat je op onze website alle algemene informatie over je pensioen kunt vinden.

Log met je DigiD in op MijnPensioen voor jouw persoonlijke pensioen bij HEINEKEN. Op www.mijnpensioenoverzicht.nl (log in met DigiD) zie je een compleet overzicht van jouw pensioen, inclusief AOW van de overheid en eventueel pensioen dat je bij vorige werkgevers hebt opgebouwd.

Kijk hier de webinars terug:

Gerelateerde berichten

Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam

1 juli 2025

Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.

Vacature Verantwoordingsorgaan lid namens de werknemers

27 juni 2025

Het Verantwoordingsorgaan (VO) bij het Heineken Pensioenfonds bestaat uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden. In het VO is op dit moment een vacature voor een lid namens de werknemers. De vacature is ontstaan doordat het VO-lid is voorgedragen als lid van het bestuur van het Heineken Pensioenfonds.

We beleggen voor de lange termijn

16 april 2025

De door de Verenigde Staten aangekondigde invoerheffingen zorgden voor dalingen op de aandelenbeurzen. In het nieuws verschenen hier afgelopen week veel berichten over. We kunnen ons voorstellen dat dit vragen oproept.