Premies 2022

22 december 2021 | Nieuws

De premies voor de pensioenregelingen kunnen per jaar anders zijn. Het bestuur van het HPF heeft de premies voor het jaar 2022 vastgesteld.

In onderstaand overzicht zijn de premiepercentages per 1 januari 2022 opgenomen:

Soort regeling Premie Betaling Premie
Reguliere pensioenregeling gehandhaafd op het maximale niveau Werkgever en deelnemer
Arbeidsongeschiktheidspensioen verhoogd van 1,0% (2021) naar 1,3% (2022) Werkgever
Premievrijstelling bij volledige arbeidsongeschiktheid verhogen van 0,47% (2021) naar 0,69% (2022) Werkgever
Aanvullend arbeidsongeschiktheidspensioen verhoogd van 3,6% (2021) naar 4,6% (2022) Deelnemer, indien gekozen is voor deelname
Aanvullend partnerpensioen verlaagd van 4,6% (2021) naar 4,1% (2022) Deelnemer, indien gekozen is voor deelname

Deelnemers en pensioengerechtigden worden in januari 2022 ook per brief geïnformeerd over de toeslag en de premie. In deze brief is een nadere toelichting opgenomen.

Gerelateerde berichten

Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam

1 juli 2025

Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.

Vacature Verantwoordingsorgaan lid namens de werknemers

27 juni 2025

Het Verantwoordingsorgaan (VO) bij het Heineken Pensioenfonds bestaat uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden. In het VO is op dit moment een vacature voor een lid namens de werknemers. De vacature is ontstaan doordat het VO-lid is voorgedragen als lid van het bestuur van het Heineken Pensioenfonds.

We beleggen voor de lange termijn

16 april 2025

De door de Verenigde Staten aangekondigde invoerheffingen zorgden voor dalingen op de aandelenbeurzen. In het nieuws verschenen hier afgelopen week veel berichten over. We kunnen ons voorstellen dat dit vragen oproept.