Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam
1 juli 2025Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.
Vanaf 1 januari 2026 voeren we naar verwachting de nieuwe pensioenregeling uit. We zijn bezig met de voorbereiding hiervoor, zodat deze overgang zorgvuldig gebeurt. Zo zijn we in 2024 overgestapt naar een nieuw pensioenadministratiesysteem. In dit administratiesysteem kunnen we onze huidige en toekomstige pensioenregeling administreren. Kortom: met dit administratiesysteem zijn we klaar voor de toekomst.
We zorgen ervoor dat de data die we in onze systemen verwerken correct is
Er is veel controle op alles wat we doen. Intern, maar ook extern. Toezichthouders (De Nederlandsche Bank en Autoriteit Financiële Markten) kijken mee en accountants voeren controles uit. In het implementatieplan hebben we beschreven welke beheersmaatregelen wij hebben om een correcte pensioenadministratie uit te voeren.
Wat als er toch iets niet correct is
We hebben een herstelbeleid voor als een pensioen moet worden aangepast. Dit beleid vind je op onze website. Op deze manier is het voor alle belanghebbenden helder onder welke voorwaarden het pensioen al dan niet wordt aangepast.
Wij willen correcties van pensioenen zoveel mogelijk voorkomen tijdens de transitie. Mochten er tijdens de transitie alsnog correcties vereist zijn, dan informeren wij de deelnemer, gewezen deelnemer of pensioengerechtigde hierover conform ons herstelbeleid.
Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.
Het Verantwoordingsorgaan (VO) bij het Heineken Pensioenfonds bestaat uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden. In het VO is op dit moment een vacature voor een lid namens de werknemers. De vacature is ontstaan doordat het VO-lid is voorgedragen als lid van het bestuur van het Heineken Pensioenfonds.
De door de Verenigde Staten aangekondigde invoerheffingen zorgden voor dalingen op de aandelenbeurzen. In het nieuws verschenen hier afgelopen week veel berichten over. We kunnen ons voorstellen dat dit vragen oproept.