Zo deden we het in 2024
8 juli 2025De eerste helft van 2025 is voorbij en we blikken graag met je terug op het jaar 2024. In ons Jaaroverzicht 2024 hebben we de belangrijkste feiten en cijfers op hoofdlijnen vastgelegd.
Er komen nieuwe regels voor pensioen. Dit betekent dat het Heineken Pensioenfonds de komende tijd belangrijke keuzes moet maken. Wij vinden jouw mening daarbij belangrijk. Wij horen graag van je hoeveel risico je wil lopen met je pensioen. Dat horen wij graag via dit onderzoek. Binnenkort ontvang je hiervoor een vragenlijst. Houd je email en/of post in de gaten!
De eerste helft van 2025 is voorbij en we blikken graag met je terug op het jaar 2024. In ons Jaaroverzicht 2024 hebben we de belangrijkste feiten en cijfers op hoofdlijnen vastgelegd.
Per 1 januari 2026 stappen we waarschijnlijk over naar de nieuwe pensioenregeling. We hebben op een rij gezet wat er per 1 januari 2026 gaat gebeuren met de pensioenen bij HEINEKEN.
Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.