Wisselingen in bestuur en VO
22 december 2022Er zijn enkele wisselingen in het bestuur en het Verantwoordingsorgaan.
Het is vanaf juni niet meer mogelijk om, bij een overstap naar een ander pensioenfonds of pensioenverzekeraar, uw opgebouwde pensioen bij het HPF over te dragen van of naar die pensioenuitvoerder. .Een voorwaarde voor waardeoverdracht is dat de financiële situatie van zowel het HPF als de andere pensioenuitvoerder voldoende is.
Dit kan alleen als de beleidsdekkingsgraad van beide uitvoerders 100% of hoger is. In mei daalde de beleidsdekkingsgraad van het HPF tot 99,4%. U kunt momenteel wel een waardeoverdracht naar een andere pensioenuitvoerder aanvragen, maar wij kunnen deze pas in behandeling nemen als de beleidsdekkingsgraad van zowel het HPF als de andere pensioenuitvoerder weer 100% of hoger is.
Als je pensioen overigens lager dan € 497,27 per jaar is (bedrag 2020), dan mag een pensioenuitvoerder jouw pensioen automatisch overdragen. Ook bij de huidige stand van de beleidsdekkingsgraad. Het HPF zal deze waardeoverdrachten gewoon laten plaatsvinden.
Er zijn enkele wisselingen in het bestuur en het Verantwoordingsorgaan.
Het Heineken Pensioenfonds is gezamenlijk met HEINEKEN en de werknemersorganisaties in een project bezig om uit te werken hoe we over kunnen en willen gaan naar het nieuwe pensioenstelsel.
Per 1 januari 2023 wijzigt de regeling voor het Aanvullend Partnerpensioen.