Beleggingen in Rusland

4 maart 2022 | Nieuws

Het Heineken Pensioenfonds (HPF) is geschokt door de inval van Rusland in Oekraïne. Het is een menselijke tragedie van enorme omvang, met gebroken en ontheemde gezinnen, met vele gewonden en tot verlies van mensenlevens aan toe. Zinloos, misdadig en een flagrante schending van de mensenrechten. Onze gedachten zijn bij alle mensen die hierdoor zijn geraakt.

Met betrekking tot onze beleggingsportefeuille kunnen wij melden dat onze allocatie naar Russische beleggingen miniem is (minder dan 0,5% van ons vermogen). Tevens kunnen wij melden dat wij geen beleggingen hebben in gesanctioneerde bedrijven of banken die van SWIFT zijn uitgesloten.

Het HPF beraadt zich op deze beleggingen en blijft vanzelfsprekend de ontwikkelingen nauwlettend volgen.

Gerelateerde berichten

Premie- en toeslagbrief 2025 staat voor je klaar

4 februari 2025

Je vindt de premie- en toeslagbrief in MijnPensioen (log in met DigiD). In onderstaande video vertellen we waarom je deze brief zou moeten lezen en we laten zien waar je de brief kunt vinden.

Internationale Privacy Dag: hoe gaan wij om met persoonlijke gegevens

28 januari 2025

Het is vandaag, 28 januari, Internationale Privacy Dag: dé dag om stil te staan bij je online veiligheid. Als pensioenfonds verwerken we ook persoonlijke gegevens en vinden we het belangrijk om hier goed mee om te gaan.

Ga je verhuizen? Dit hoef je alleen door te geven als je een adres krijgt in het buitenland

14 januari 2025

Bij een verhuizing in Nederland ontvangen we de adreswijziging via de basisregistratie personen (BRP). Het is daarom niet nodig om verhuizingen binnen Nederland aan ons door te geven. Neem wel contact met ons op als je verhuist in of naar het buitenland. Deze informatie ontvangen wij niet.