Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam

1 juli 2025 | Nieuws

Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage. We kijken er naar uit jullie in Amsterdam te ontvangen en te ontmoeten.

Uiteraard kun je ons ook gewoon per mail bereiken en op ons nieuwe telefoonnummer:
+31 (0)20 523 93 93

Gerelateerde berichten

Zo deden we het in 2024

8 juli 2025

De eerste helft van 2025 is voorbij en we blikken graag met je terug op het jaar 2024. In ons Jaaroverzicht 2024 hebben we de belangrijkste feiten en cijfers op hoofdlijnen vastgelegd.

Informatiebrochure nieuwe pensioenregeling

8 juli 2025

Per 1 januari 2026 stappen we waarschijnlijk over naar de nieuwe pensioenregeling. We hebben op een rij gezet wat er per 1 januari 2026 gaat gebeuren met de pensioenen bij HEINEKEN.

Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam

1 juli 2025

Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage. We kijken er naar uit jullie in Amsterdam te ontvangen en te ontmoeten. Uiteraard kun je ons ook gewoon per mail bereiken en op ons nieuwe telefoonnummer: +31 (0)20 523 93 93