Verhuisbericht: Heineken Pensioenfonds verhuist naar Amsterdam
1 juli 2025Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.
Heb je een nieuwe partner, of ga je scheiden? Denk je aan een nieuwe baan, of ben je net in een nieuwe baan begonnen? Ga je verhuizen, samenwonen of een nieuw huis kopen? Dan is het tijd om iets te doen aan jouw pensioen. Op www.nuietsdoenaanjepensioen.nl vind je hier meer informatie over. Je kunt onder andere een checklist raadplegen voor belangrijke gebeurtenissen in je leven.
Ook op onze website vind je meer informatie over belangrijke gebeurtenissen, die invloed hebben op je pensioen, en momenten waarbij jij in actie moet komen.
Vandaag, dinsdag 1 juli, verhuist het Heineken Pensioenfonds van Zoeterwoude naar Amsterdam. Ons nieuwe kantoor is in ASTAD3, op de zesde etage.
Het Verantwoordingsorgaan (VO) bij het Heineken Pensioenfonds bestaat uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden. In het VO is op dit moment een vacature voor een lid namens de werknemers. De vacature is ontstaan doordat het VO-lid is voorgedragen als lid van het bestuur van het Heineken Pensioenfonds.
De door de Verenigde Staten aangekondigde invoerheffingen zorgden voor dalingen op de aandelenbeurzen. In het nieuws verschenen hier afgelopen week veel berichten over. We kunnen ons voorstellen dat dit vragen oproept.