Vacature Verantwoordingsorgaan lid namens de werknemers

27 juni 2025 | Nieuws

Het Verantwoordingsorgaan (VO) bij het Heineken Pensioenfonds bestaat uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden. In het VO is op dit moment een vacature voor een lid namens de werknemers. De vacature is ontstaan doordat het VO-lid namens de werknemers is voorgedragen als lid van het bestuur van het Heineken Pensioenfonds.

Is een rol in het VO iets voor jou?
Klik hier voor meer informatie over de vacature. Een uitgebreide profielschets vind je hier. Vanwege de huidige samenstelling van het verantwoordingsorgaan gaat de voorkeur uit naar een kandidaat jonger dan 40 jaar. We streven naar een evenwichtige vertegenwoordiging van verschillende leeftijdsgroepen. Desalniettemin moedigen we iedereen aan om te solliciteren! Het is geen probleem als je nog niet voldoende pensioenkennis hebt. Er zijn voldoende mogelijkheden om die kennis op te doen bij het VO.

Vind je het leuk om je meer in pensioen te verdiepen en jouw steentje bij te dragen aan de uitvoering van jouw pensioenregeling én een mooie toekomst voor alle HEINEKEN collega’s? Bij vragen kun je contact opnemen met Marleen Veldhuis-Buijsman. Als je bent geïnteresseerd in de functie, mail dan uiterlijk vrijdag 22 augustus 2025 jouw CV en motivatiebrief naar haar. Bij meerdere geschikte kandidaten worden verkiezingen georganiseerd.

Organisatie Heineken Pensioenfonds
Als je bij HEINEKEN werkt, bouw je in principe pensioen op bij het Heineken Pensioenfonds. Het Heineken Pensioenfonds wordt bestuurd door een bestuur bestaande uit vertegenwoordigers van werknemers, werkgever en gepensioneerden van HEINEKEN.

Het VO adviseert het bestuur vooraf over beleid en beoordeelt jaarlijks achteraf of het bestuur goed gehandeld heeft. Het Verantwoordingsorgaan is ook betrokken bij het nieuwe pensioencontract.

Gerelateerde berichten

Vacature bestuurslid/sleutelfunctiehouder risicobeheer namens pensioengerechtigden: oproep kandidaten

12 augustus 2025

Het pensioenfonds wordt bestuurd door een bestuur. Het bestuur bestaat uit acht bestuursleden, waarvan twee namens de pensioengerechtigden. De vertegenwoordigers van pensioengerechtigden worden gekozen door de pensioengerechtigden. Per 1 november 2025 is er een vacature bestuurslid en sleutelfunctiehouder risicomanagement namens de pensioengerechtigden.

Zo deden we het in 2024

8 juli 2025

De eerste helft van 2025 is voorbij en we blikken graag met je terug op het jaar 2024. In ons Jaaroverzicht 2024 hebben we de belangrijkste feiten en cijfers op hoofdlijnen vastgelegd.

Informatiebrochure nieuwe pensioenregeling

8 juli 2025

Per 1 januari 2026 willen we overstappen naar de nieuwe pensioenregeling. We hebben op een rij gezet wat er per 1 januari 2026 gaat gebeuren met de pensioenen bij HEINEKEN.