Communicatie per e-mail voor deelnemers

17 mei 2021 | Nieuws

Het Heineken Pensioenfonds gaat naar deelnemers (werknemers van HEINEKEN) per e-mail communiceren en niet meer per post. Hiermee komen we graag tegemoet aan de uitgesproken wens van deelnemers om communicatie digitaal te ontvangen. Ook is dit duurzamer.

Voortaan ontvang je communicatie van het pensioenfonds digitaal op je HEINEKEN e-mailadres!

Gerelateerde berichten

Vacature bestuurslid/sleutelfunctiehouder risicobeheer namens pensioengerechtigden: oproep kandidaten

12 augustus 2025

Het pensioenfonds wordt bestuurd door een bestuur. Het bestuur bestaat uit acht bestuursleden, waarvan twee namens de pensioengerechtigden. De vertegenwoordigers van pensioengerechtigden worden gekozen door de pensioengerechtigden. Per 1 november 2025 is er een vacature bestuurslid en sleutelfunctiehouder risicomanagement namens de pensioengerechtigden.

Zo deden we het in 2024

8 juli 2025

De eerste helft van 2025 is voorbij en we blikken graag met je terug op het jaar 2024. In ons Jaaroverzicht 2024 hebben we de belangrijkste feiten en cijfers op hoofdlijnen vastgelegd.

Informatiebrochure nieuwe pensioenregeling

8 juli 2025

Per 1 januari 2026 willen we overstappen naar de nieuwe pensioenregeling. We hebben op een rij gezet wat er per 1 januari 2026 gaat gebeuren met de pensioenen bij HEINEKEN.