Spring naar inhoud

Vacatures en wijzigingen Verantwoordingsorgaan

31 maart 2023
Blog

Martin Bijnagte heeft in december helaas laten weten vanwege persoonlijke redenen het Verantwoordingsorgaan te verlaten. Het Heineken Pensioenfonds dankt hem voor zijn inzet het afgelopen jaar.

In het Verantwoordingsorgaan zijn er twee vacature namens de werkgever, een vacature namens de werknemers en een vacature namens de pensioengerechtigden. Lijkt het je leuk om deel te nemen in het Verantwoordingsorgaan, neem dan contact met ons op.

In het onderzoek naar hoe je denkt over risico en pensioen hebben we ook gevraagd, of je  interesse had om zitting te nemen in ons Verantwoordingsorgaan. Wij gaan de personen die hebben aangegeven belangstelling te hebben meer informatie over het Verantwoordingsorgaan sturen. Je kunt hier meer lezen over het Verantwoordingsorgaan en de vacatures die er zijn. Ook kan je onze blog lezen.

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van actuele ontwikkelingen op het gebied van jouw pensioen en gerelateerde onderwerpen?

Aanmelden

Handige links

Meer informatie

Over ons

Contact

© 2025 HEINEKEN Pensioenfonds

Privacy
Disclaimer