Spring naar inhoud

Trouwen of geregistreerd partnerschap

Gefeliciteerd! Je gaat trouwen of je sluit een geregistreerd partnerschap.

Wat is er geregeld

Je partner heeft recht op partnerpensioen als jij overlijdt. Het partnerpensioen is ongeveer 70% van het pensioen dat je zou krijgen als je tot jouw pensioen bij het Heineken Pensioenfonds pensioen zou opbouwen. Als je overlijdt als je al met pensioen bent, krijgt jouw partner ook ongeveer 70% van het pensioen. Je partner ontvangt het partnerpensioen iedere maand tot hij of zij overlijdt. 

Wij hebben ook een vrijwillige pensioenregeling om het partnerpensioen aan te vullen. Hiervoor moet je jezelf aanmelden. Lees meer over deze regeling.

Wat moet jij doen

Als je in Nederland woont, hoef je niets te doen. De gemeente geeft aan ons door wie jouw partner is.

Als je in het buitenland woont, moet je zelf je partner bij ons aanmelden. Dat doe je zo: 

  1. Log in op de mijnomgeving en meld zelf je partner door het formulier ‘aanmelden partner’ in te vullen; of

  2. Stuur ons een kopie of scan van het document waarmee je aantoont dat je getrouwd bent of een geregistreerd partnerschap hebt.

Neem contact met ons op als je vragen hebt. We helpen je graag.

Klik hier om naar de mijnomgeving te gaan

Waar vind je meer informatie

Je vindt de informatie en de bedragen van het partnerpensioen in de mijnomgeving en op het Uniform Pensioenoverzicht dat je ieder jaar van ons ontvangt. Je kunt ook kijken op www.mijnpensioenoverzicht.nl (log in met DigiD). 

Wil je meer informatie en/of precies weten wat onze pensioenregeling jou biedt? Bekijk de pensioenregeling of ga naar de veelgestelde vragen.

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van actuele ontwikkelingen op het gebied van jouw pensioen en gerelateerde onderwerpen?

Aanmelden

Handige links

Meer informatie

Over ons

Contact

© 2025 HEINEKEN Pensioenfonds

Privacy
Disclaimer