Heb je vragen over je pensioen?
Blog
Pensioen lijkt soms iets voor later, maar de keuzes en ontwikkelingen van vandaag kunnen invloed hebben op jouw inkomen voor later.
Daarom organiseren we op 10, 11, 12 en 18 november 2026 verschillende activiteiten. Een mooie gelegenheid om meer te weten te komen over jouw pensioen, je pensioensituatie te bekijken en antwoord te krijgen op vragen die je misschien al langer hebt.
Woensdag 11 november webinar: Pensioen is ook voor nu! En niet alleen voor later
We organiseren een webinar in het Nederlands en in het Engels. Beide webinars hebben dezelfde inhoud en zijn na afloop via onze website terug te kijken.
Webinar: Pensioen is ook voor nu! En niet alleen voor later | 11.15 - 12.00 uur | |
Webinar: Pension is for now, too. Not just for later | 16.00 - 17.00 hours |
Heineken Pensioenfonds komt naar je toe!
Voor iedereen die bij HEINEKEN werkt: Je kunt op onderstaande dagen/tijden bij ons langslopen en je vragen stellen.
Wanneer | Waar | Tijd |
Dinsdag 10 november | Kantoor Leiden | 9.00 – 16.00 uur |
Woensdag 11 november | Brouwerij Zoeterwoude, bedrijfsrestaurant | 10.30 – 16.00 uur |
Donderdag 12 november | The Base, 0.08 | 9.00 – 12.00 uur |
| ASTAD 4, kantoor Heineken Pensioenfonds op de 6e etage. | 14.00 – 16.00 uur |
| Thursday Drinks | 17.00 – 19.00 uur |
Woensdag 18 november | Brouwerij Den-Bosch, bedrijfsrestaurant | 10.30 – 16.00 uur |
Meer weten over jouw pensioen?
Alle informatie over jouw pensioen bij HEINEKEN vind je op deze website. Voor jouw persoonlijke informatie log je met DigiD in op Mijn Pensioen.